Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF2FT18R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
6203592RSMF2FT18R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT18R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF2FT18R0
  • Apraksts
    RES 18 OHM 2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    18 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSMF 2 18 1% R