Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF1JTR430
Pieprasīt citātu
Latviešu
1943911RSMF1JTR430 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF1JTR430
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RSMF1JTR430
  • Apraksts
    RES 0.43 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    430 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RSMF1JTR430CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    430 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film