Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF1JT6R80
Pieprasīt citātu
Latviešu
5051988RSMF1JT6R80 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT6R80
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSMF1JT6R80
  • Apraksts
    RES 6.8 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    6.8 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RSM 1 6.8 5% R
    RSM 1 6.8 5% R-ND