Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF1JBR910
Pieprasīt citātu
Latviešu
4116783RSMF1JBR910 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF1JBR910
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSMF1JBR910
  • Apraksts
    RES 0.91 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    910 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    RSM 1 0.91 5% A
    RSM 1 0.91 5% A-ND