Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF1JA33R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
6781829RSMF1JA33R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF1JA33R0
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    RSMF1JA33R0
  • Apraksts
    RES 33 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    33 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    RSM 1 33 5% T
    RSM 1 33 5% T-ND