Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF1GTR220
Pieprasīt citātu
Latviešu
4752232RSMF1GTR220 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF1GTR220
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSMF1GTR220
  • Apraksts
    RES 0.22 OHM 1W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    220 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RSM 1 0.22 2% R
    RSM 1 0.22 2% R-ND