Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF1FT12R1
Pieprasīt citātu
Latviešu
3731878RSMF1FT12R1 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT12R1
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSMF1FT12R1
  • Apraksts
    RES 12.1 OHM 1W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    12.1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RSM 1 12.1 1% R
    RSM 1 12.1 1% R-ND