Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF12JTR680
Pieprasīt citātu
Latviešu
2121530RSMF12JTR680 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF12JTR680
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RSMF12JTR680
  • Apraksts
    RES 0.68 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Pretestība
    680 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RSMF 1/2 0.68 5% R