Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF12JT30R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
3896360RSMF12JT30R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT30R0
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RSMF12JT30R0
  • Apraksts
    RES 30 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Pretestība
    30 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RSM 1/2 30 5% R
    RSM 1/2 30 5% R-ND