Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF12JT100K
Pieprasīt citātu
Latviešu
4376630RSMF12JT100K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT100K
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RSMF12JT100K
  • Apraksts
    RES 100K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Pretestība
    100 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RSMF 1/2 100K 5% R