Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF12GTR100
Pieprasīt citātu
Latviešu
3017882RSMF12GTR100 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF12GTR100
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSMF12GTR100
  • Apraksts
    RES 0.1 OHM 1/2W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Pretestība
    100 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    RSM 1/2 0.1 2% A
    RSM 1/2 0.1 2% A-ND