Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF12FT6R81
Pieprasīt citātu
Latviešu
4403838RSMF12FT6R81 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT6R81
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF12FT6R81
  • Apraksts
    RES 6.81 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    6.81 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Proof, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.81 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film