Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSMF12FT2K21
Pieprasīt citātu
Latviešu
53134RSMF12FT2K21 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT2K21
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSMF12FT2K21
  • Apraksts
    RES 2.21K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Sērija
    RSMF
  • Pretestība
    2.21 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RSM 1/2 2.21K 1% R
    RSM 1/2 2.21K 1% R-ND