Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF3JT24K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5472053RSF3JT24K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF3JT24K0
  • Daļas numurs
    RSF3JT24K0
  • Apraksts
    RES 24K OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Pretestība
    24 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Citi vārdi
    RSF 3 24K 5% R
    RSF 3 24K 5% R-ND