Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF3JT15K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4568139RSF3JT15K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF3JT15K0
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSF3JT15K0
  • Apraksts
    RES 15K OHM 3W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Pretestība
    15 kOhms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RS 3 15K 5% R
    RS 3 15K 5% R-ND
    RS315K5%R
    RS315K5%R-ND
    RS315KJR
    RS315KJR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Detalizēts apraksts
    15 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film