Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF2JT1K60
Pieprasīt citātu
Latviešu
845385RSF2JT1K60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF2JT1K60
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSF2JT1K60
  • Apraksts
    RES 1.6K OHM 2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    1.6 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Citi vārdi
    RS 2 1.6K 5% R
    RS 2 1.6K 5% R-ND
    RS21.6K5%R
    RS21.6K5%R-ND
    RS21.6KJR
    RS21.6KJR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    1.6 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film