Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF2JBR430
Pieprasīt citātu
Latviešu
5112810RSF2JBR430 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF2JBR430
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSF2JBR430
  • Apraksts
    RES 0.43 OHM 2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Pretestība
    430 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    RS 2 0.43 5% A
    RS 2 0.43 5% A-ND
    RS20.435%A
    RS20.435%A-ND
    RS20.43JA
    RS20.43JA-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Detalizēts apraksts
    430 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film