Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF2JA680R-C3
Pieprasīt citātu
Latviešu
3292981RSF2JA680R-C3 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF2JA680R-C3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RSF2JA680R-C3
  • Apraksts
    RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Sērija
    RSF
  • Pretestība
    680 Ohms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    680 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film