Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1JT6R80
Pieprasīt citātu
Latviešu
1986869RSF1JT6R80 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1JT6R80
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSF1JT6R80
  • Apraksts
    RES 6.8 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    6.8 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RS 1 6.8 5% R
    RS 1 6.8 5% R-ND
    RS16.85%R
    RS16.85%R-ND
    RS16.8JR
    RS16.8JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    6.8 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film