Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1JT5R60
Pieprasīt citātu
Latviešu
1755963RSF1JT5R60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1JT5R60
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    RSF1JT5R60
  • Apraksts
    RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    5.6 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    RSF15.6JRCT
    RSF15.6JRCT-ND
    RSF1JT5R60CT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Detalizēts apraksts
    5.6 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film