Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF1JA560R
Pieprasīt citātu
Latviešu
1079198RSF1JA560R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF1JA560R
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    RSF1JA560R
  • Apraksts
    RES 560 OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Pretestība
    560 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 235°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    560 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film