Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RSF12JTR820
Pieprasīt citātu
Latviešu
5680731RSF12JTR820 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RSF12JTR820
Noliktavā
2500+
  • Daļas numurs
    RSF12JTR820
  • Apraksts
    RES 0.82 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Pretestība
    820 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RS 1/2 0.82 5% R
    RS 1/2 0.82 5% R-ND
    RS1/20.825%R
    RS1/20.825%R-ND
    RS1/20.82JR
    RS1/20.82JR-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 200°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Detalizēts apraksts
    820 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film