Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC2512JTR270
Pieprasīt citātu
Latviešu
4036681RPC2512JTR270 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC2512JTR270
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RPC2512JTR270
  • Apraksts
    RES 0.27 OHM 5% 1.5W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
  • Sērija
    RPC
  • Pretestība
    270 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1.5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RPC 2512 0.27 5% R
    RPC 2512 0.27 5% R-ND