Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC2512JT1R50
Pieprasīt citātu
Latviešu
415525RPC2512JT1R50 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT1R50
  • Daļas numurs
    RPC2512JT1R50
  • Apraksts
    RES 1.5 OHM 5% 1.5W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
  • Pretestība
    1.5 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1.5W
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    RPC 2512 1.5 5% R
    RPC 2512 1.5 5% R-ND