Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC2512JT16K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4768364RPC2512JT16K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT16K0
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    RPC2512JT16K0
  • Apraksts
    RES 16K OHM 5% 1.5W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
  • Pretestība
    16 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1.5W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    16 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film