Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC2010JT3R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
4070030RPC2010JT3R00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT3R00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RPC2010JT3R00
  • Apraksts
    RES 3 OHM 5% 3/4W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Sērija
    RPC
  • Pretestība
    3 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.75W, 3/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Citi vārdi
    RPC 2010 3 5% R
    RPC 2010 3 5% R-ND