Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC1210JT200R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5575448RPC1210JT200R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC1210JT200R
  • Daļas numurs
    RPC1210JT200R
  • Apraksts
    RES 200 OHM 5% 1/2W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
  • Pretestība
    200 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    200 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film