Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC1206JT3K30
Pieprasīt citātu
Latviešu
1089637RPC1206JT3K30 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT3K30
  • Daļas numurs
    RPC1206JT3K30
  • Apraksts
    RES 3.3K OHM 5% 1/3W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Pretestība
    3.3 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    RPC 1206 3.3K 5% R
    RPC 1206 3.3K 5% R-ND