Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC1206JT120K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5622981RPC1206JT120K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT120K
  • Daļas numurs
    RPC1206JT120K
  • Apraksts
    RES 120K OHM 5% 1/3W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Pretestība
    120 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    120 kOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film