Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC0805JT5K60
Pieprasīt citātu
Latviešu
6389810RPC0805JT5K60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT5K60
  • Daļas numurs
    RPC0805JT5K60
  • Apraksts
    RES 5.6K OHM 5% 1/4W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Pretestība
    5.6 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.024" (0.60mm)
  • Detalizēts apraksts
    5.6 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film