Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RPC0603JT47K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2133190RPC0603JT47K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RPC0603JT47K0
  • Daļas numurs
    RPC0603JT47K0
  • Apraksts
    RES 47K OHM 5% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    47 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Detalizēts apraksts
    47 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film