Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNS2FTD10K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5135897RNS2FTD10K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNS2FTD10K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNS2FTD10K0
  • Apraksts
    RES 10K OHM 2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm)
  • Sērija
    RNS
  • Pretestība
    10 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film