Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF14FTD75R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
138282RNMF14FTD75R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD75R0
  • Daļas numurs
    RNMF14FTD75R0
  • Apraksts
    RES 75 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    75 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RNM 1/4 T1 75 1% R
    RNM 1/4 T1 75 1% R-ND