Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF14FTD29K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
5929853RNMF14FTD29K4 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD29K4
  • Daļas numurs
    RNMF14FTD29K4
  • Apraksts
    RES 29.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    29.4 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    RNM 1/4 T1 29.4K 1% R
    RNM 1/4 T1 29.4K 1% R-ND