Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF14FTD261R
Pieprasīt citātu
Latviešu
3023312RNMF14FTD261R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD261R
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    RNMF14FTD261R
  • Apraksts
    RES 261 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    261 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    RNM 1/4 T1 261 1% R
    RNM 1/4 T1 261 1% R-ND