Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF14FTC39R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
6355864RNMF14FTC39R0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC39R0
  • Daļas numurs
    RNMF14FTC39R0
  • Apraksts
    RES 39 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    39 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    S39CACT
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    39 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film