Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF14FTC180K
Pieprasīt citātu
Latviešu
2690585RNMF14FTC180K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC180K
  • Daļas numurs
    RNMF14FTC180K
  • Apraksts
    RES 180K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    180 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    S180KCATR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    180 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film