Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF14FAD9K09
Pieprasīt citātu
Latviešu
2107450RNMF14FAD9K09 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF14FAD9K09
  • Daļas numurs
    RNMF14FAD9K09
  • Apraksts
    RES 9.09K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    9.09 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    RNMF 1/4 T1 9.09K 1% T
    RNMF 1/4 T1 9.09K 1% T-ND