Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FTD41R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
6316105RNMF12FTD41R2 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD41R2
  • Daļas numurs
    RNMF12FTD41R2
  • Apraksts
    RES 41.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    41.2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RNMF 1/2 T1 41.2 1% R
    RNMF 1/2 T1 41.2 1% R-ND