Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FTD130R
Pieprasīt citātu
Latviešu
1520758RNMF12FTD130R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD130R
  • Daļas numurs
    RNMF12FTD130R
  • Apraksts
    RES 130 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    130 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RNM 1/2 T1 130 1% R
    RNM 1/2 T1 130 1% R-ND