Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FTC47K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
1612769RNMF12FTC47K5 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC47K5
  • Daļas numurs
    RNMF12FTC47K5
  • Apraksts
    RES 47.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    47.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Citi vārdi
    RNM 1/2 T2 47.5K 1% R
    RNM 1/2 T2 47.5K 1% R-ND