Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNMF12FAD422K
Pieprasīt citātu
Latviešu
6037481RNMF12FAD422K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNMF12FAD422K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNMF12FAD422K
  • Apraksts
    RES 422K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Sērija
    RNMF
  • Pretestība
    422 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RNM 1/2 T1 422K 1% T
    RNM 1/2 T1 422K 1% T-ND