Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18JTD620R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5959146RNF18JTD620R attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18JTD620R
  • Daļas numurs
    RNF18JTD620R
  • Apraksts
    RES 620 OHM 1/8W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    620 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Citi vārdi
    RN 1/8 T1 620 5% R