Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18JBD82R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5263392RNF18JBD82R0 attēlsStackpole Electronics Inc.
RNF18JBD82R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF18JBD82R0
  • Apraksts
    RES 82 OHM 1/8W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - darba
    0.125W, 1/8W
  • Spriegums - sadalījums
    Axial
  • Biezums (Maks.)
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Sērija
    RNF
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Polarizācija
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    RNF18JBD82R0
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO's
    2
  • Paplašināts apraksts
    82 Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±5%
  • Apraksts
    RES 82 OHM 1/8W 5% AXIAL