Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18FTE25K5
Pieprasīt citātu
Latviešu
5218529RNF18FTE25K5 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE25K5
  • Daļas numurs
    RNF18FTE25K5
  • Apraksts
    RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    25.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    25.5 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film