Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18FTE1K00
Pieprasīt citātu
Latviešu
706239RNF18FTE1K00 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18FTE1K00
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF18FTE1K00
  • Apraksts
    RES 1K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/8 T9 1K 1% R