Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18DTE11K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1257996RNF18DTE11K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18DTE11K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF18DTE11K0
  • Apraksts
    RES 11K OHM 1/8W .5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±25ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Pretestība
    11 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/8 T9 11K 0.5% R