Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF18DTD1K20
Pieprasīt citātu
Latviešu
6743146RNF18DTD1K20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF18DTD1K20
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RNF18DTD1K20
  • Apraksts
    RES 1.2K OHM 1/8W .5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
  • Sērija
    RNF
  • Pretestība
    1.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/8 T1 1.2K 0.5% R