Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14JTD360K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5680724RNF14JTD360K attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14JTD360K
  • Daļas numurs
    RNF14JTD360K
  • Apraksts
    RES 360K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    360 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T1 360K 5% R