Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > RNF14GTD24K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1157208RNF14GTD24K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
RNF14GTD24K0
  • Daļas numurs
    RNF14GTD24K0
  • Apraksts
    RES 24K OHM 1/4W 2% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Pretestība
    24 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Citi vārdi
    RN 1/4 T1 24K 2% R